Najlepsze kosmetyki naturalne

Najlepsze kosmetyki naturalne

Wszystko na temat kosmetyków naturalnych.
 • Crystal Deo, Crystal Towelettes – antyperspiranty prosto z natury

  Data:
  5 maja 2011
  Dodał:
  Darish
  Kategorie:
  Kosmetyki naturalne
  Tagi:

  Dezodorant mineralny Crystal
  Produkt jak najbardziej naturalny i niespotykany na Polskim rynku. Stworzony na bazie minerału działa delikatnie, naturalnie i kojąco. Jednocześnie spełnia dwie funkcje – higieniczną oraz społeczną. Produkt został oznaczony międzynarodowym symbolem Różowej Wstążki i wspiera kampanie społeczne.


  Kosmetyk ten został stworzony w Stanach Zjednoczonych. W tamtych stronach już od samego początku firma związała się z organizacjami walczącymi z rakiem piersi. Podobnie jest w naszym kraju – firma wspiera organizacje wspomagające kobiety w walce z rakiem piersi, m.in. Stowarzyszenie Amazonek. Procent ze sprzedaży wspiera budowę pierwszego w Polsce Domu Chorych na Raka przy Warszawskim Centrum Onkologii.
  Dezodorant zawiera roztwór kryształu soli wulkanicznej (tzw. ałun). Jest hipoalergiczny, zapobiega powstawaniu przykrego zapachu, eliminuje bakterie. Szybko wysycha, dlatego też nie plami ubrań i nie pozostawia śladów na skórze.

  Może być stosowany przez całą rodzinę. Idealny dla skóry alergicznej i wrażliwej. Dzięki dobroczynnemu działaniu ałunu, delikatnie łagodzi podrażnienia.
  Crystal sprzyja procesowi oczyszczania organizmu z toksyn. Linie zapachowe dostępne są w tradycyjnej formie kulki i sprayu.
  Jeśli szukasz zdrowej, naturalnej i ekologicznej alternatywy dla dostępnych na rynku chemicznych antyperspirantów, to ten produkt jest właśnie dla Ciebie!

  Nowością na rynku są także chusteczki dezodorujące, nasączone roztworem soli wulkanicznej -Crystal Towelettes. W ich składzie odnajdziemy te same łagodzące i dobroczynne właściwości jakie posiada dezodorant. Crystal Towelettes to antyperspirant w wygodnej formie saszetki, którą zmieścimy w każdej torebce czy kieszeni.

   


  2 Komentarze do artykułu “Crystal Deo, Crystal Towelettes – antyperspiranty prosto z natury”

  1. opakowanie jakoś nie zachęca, kojarzy mi się z atyperspirantem dla babci

  2. Nie miałam o tym pojęcia, dobra informacja, dzięki! :)

  Skomentuj