Najlepsze kosmetyki naturalne

Najlepsze kosmetyki naturalne

Wszystko na temat kosmetyków naturalnych.

Wpisy z Wrzesień, 2009

 • Jakie składniki zawierają naturalne kosmetyki do twarzy?

  Data:
  25 września 2009
  Dodał:
  Bartosz
  Dyskusja:
  1 komentarz
  Kategorie:
  Ciekawostki

  Naturalne kosmetyki do twarzy to doskonały wybór jeśli chodzi o pielęgnację i zdrowie Twojej skóry. Stosując produkty tego typu nie musisz się martwić o wpływ syntetycznych składników, konserwantów i substancji chemicznych na Twoje zdrowie. Dzięki nim Twoja skóra będzie nawilżona, doskonale odżywiona oraz piękna. Co sprawia, że kosmetyki naturalne są tak skuteczne? Jakie składniki zawierają naturalne kosmetyki do twarzy?

  Czytaj więcej »

 • Stosuj kosmetyki naturalne bez konserwantów

  Data:
  25 września 2009
  Dodał:
  admin
  Dyskusja:
  brak komentarzy
  Kategorie:
  Uncategorized

  W czasach kiedy dbałość o higienę jest dla większości z nas bardzo ważną, podobnie jak pielęgnacja i zdrowie własnego ciała oraz skóry stosować będziemy bardzo wiele kosmetyków, zarówno jeśli chodzi o mężczyzn jak i kobiety. Czy jednak zastanawiamy się jaki jest naprawdę ich skład? Czy wiemy ile sztucznych i chemicznych substancji znajduje się we wszystkich tych specyfikach? Z pewnością stosowanie sztucznych składników nie może być w pełni bezpiecznym dla naszej skóry, dlatego warto zastanowić się czy lepiej nie stosować takowych kosmetyków, które przygotowywane są w pełni z naturalnych składników i nie zawierają dodatkowych konserwantów.

  Czytaj więcej »

 • Przepisy na kosmetyki naturalne

  Data:
  24 września 2009
  Dodał:
  admin
  Dyskusja:
  brak komentarzy
  Kategorie:
  Zrób to sama

  Każdy z nas, a w szczególności przedstawicielki płci pięknej, wydają dosyć duże pieniądze na wszelkiego rodzaju kremy, kosmetyki, odżywki i tym podobne. Często nie zdajemy sobie sprawy z jak banalnych składników się one składają i że sami moglibyśmy je przygotować w naszym domu, oszczędzając pieniądze, bez konieczności płacenia za markę producenta. Wiele naturalnych składników może być wykorzystanych do produkcji kosmetyków, trzeba jednak dowiedzieć się jak je przygotować oraz wykorzystać. Przepisy na kosmetyki naturalne znaleźć będziemy mogli między na Internecie, czy też w szerokiej gamie książek. Ostatnimi czasy popularnymi są różnego rodzaju kosmetyki wykonywane z miodu, między innymi maseczki, okłady i tym podobne. Czytaj więcej »

 • Kosmetyki La Roche Posay

  Data:
  11 września 2009
  Dodał:
  admin
  Dyskusja:
  brak komentarzy
  Kategorie:
  Marki kosmetyków

  Koncerny farmaceutyczne zasypują nas ofertami kosmetyków, które nie tylko mają poprawić nasz wygląd ale także wpłynąć pozytywnie na zdrowie. Ważne jest to, aby kosmetyki składały się wyłącznie z naturalnych składników i nie wywoływały skutków ubocznych. Czytaj więcej »

 • Kosmetyki Mary Kay

  Data:
  4 września 2009
  Dodał:
  Agnieszka
  Dyskusja:
  brak komentarzy
  Kategorie:
  Marki kosmetyków

  Mary Kay to jedna z największych firm kosmetycznych sprzedaży bezpośredniej na świecie, którą w 1963 roku założyła Mary Kay Ash. Misją Firmy, z którą współpracuje prawie 1,8 miliona Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych na ponad 30 rynkach na świecie, jest wzbogacanie życia kobiet. Mary Kay oferuje swoim klientom wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji i makijażu.
  Czytaj więcej »

 • Kosmetyki apteczne

  Data:
  4 września 2009
  Dodał:
  admin
  Dyskusja:
  brak komentarzy
  Kategorie:
  Uncategorized

  Niesamowity postęp technologii farmaceutycznej sprawił, iż przeciętny konsument może dzisiaj zadbać o część swoich problemów bez konieczności korzystania z usług lekarza czy też specjalisty. Powszechnie stosowane dziś tak zwane kosmetyki apteczne pomagają w leczeniu niepożądanych zmian skórnych czy też poprawie wyglądu włosów. Do tej pory takimi przypadłościami zajmowali się specjaliści, których usługi są bardzo kosztowne a skuteczność działania nie zawsze była taka, jaką pacjent oczekiwał. Czytaj więcej »

 • Vexum.SL – kosmetyk wszechczasów?

  Data:
  4 września 2009
  Dodał:
  admin
  Dyskusja:
  1 komentarz
  Kategorie:
  Marki kosmetyków

  Podwójny podbródek to problem wielu ludzi. Boryka się z nim grupa osób, która zdołała zrzucić dużo kilogramów, poprzez wyrzeczenia, ćwiczenia i dietę. Mimo nienagannej sylwetki może dręczyć ich podwójny podbródek, który chcąc nie chcąc niszczy pierwsze wrażenie, szczególnie podczas śmienia się lub zginania w dół głowę. Tłuszcz zalegający w tych okolicach jest bardzo trudny do pozbycia się, dodatkowo jak wiadomo nie da się zrzucić tłuszczu miejscowo, tylko poprzez redukcję jego zasobów na całym ciele. To, że nie udaje nam się go zlikwidować może być bardzo deprymujące i może spowodować brak dalszej motywacji do walki z nadwagą czy otyłością. Czytaj więcej »