Najlepsze kosmetyki naturalne

Najlepsze kosmetyki naturalne

Wszystko na temat kosmetyków naturalnych.
 • Kosmetyki Avon

  Data:
  30 lipca 2009
  Dodał:
  Bartosz
  Kategorie:
  Ciekawostki

  Kosmetyki Avon są obecne jedną z najbardziej popularnych i cenionych marek  kosmetyków na rynku polskim. Firma prowadzi sprzedaż swoich kosmetyków poprzez sieć konsultantek, które sprzedają produkty bezpośrednio w domu klienta. Jest to system, który zyskał dużo zwolenników, gdyż otwiera to drogę do niemal koleżeńskiej relacji ze sprzedawcą i zapewnia większy komfort zakupów. Dzięki sprzedaży bezpośredniej klient może bliżej poznać ofertę firmy i nie musi spędzać wielu godzin w drogerii, co dla wielu okazuje się być niebywałym udogodnieniem.

  Avon jest firmą, która ma swoje filie już w 135 krajach świata i cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród swoich klientów. Firma powstała w 1886 roku pod nazwą California Perfume Company. Długa historia firmy i doświadczenie w produkcji kosmetyków, gwarantuje najwyższą jakość produktów oferowanych przez firmę.

  W ofercie firmy Avon znajdziemy głównie kosmetyki dla kobiet. Co prawda oferta obejmuje także kosmetyki dla mężczyzn, lecz są one w mniejszości. W ofercie znajdziemy kosmetyki do wszechstronnej pielęgnacji całego ciała, są to między innymi: kremy do pielęgnacji twarzy, balsamy, kosmetyki do pielęgnacji włosów, perfumy, akcesoria i kosmetyki do makijażu oraz wiele innych.

  Avon oferuje produkty doskonałej jakości, które charakteryzują się wysoka skutecznością działania, o czym można przekonać się pytając o opinie stałych klientów firmy. Laboratoria Avon cały czas starają się udoskonalać swoje kosmetyki i proponować swoim klientom nowe rozwiązania kosmetyczne. Gwarantuje to wysoką jakość produkowanych kosmetyków i wiele nowości, których ilość przybywa z miesiąca na miesiąc.

  Jeśli chcesz zamówić kosmetyki firmy Avon – skontaktuj się z konsultantką. Nie masz jeszcze swojej konsultantki? Nie martw się! Wejdź na oficialną stronę Avon i zadzwoń na infolinię, gdzie zostaną udzielone Ci wszelkie niezbędne informacje.


  Jeden komentarz do artykułu “Kosmetyki Avon”

  1. [...] nie zna kosmetyków Avon? Promocja tego producenta jest tak powszechna i prowadzona na taką skalę, a koszty poświęcane na [...]

  Skomentuj