Najlepsze kosmetyki naturalne

Najlepsze kosmetyki naturalne

Wszystko na temat kosmetyków naturalnych.

Wpisy z Lipiec, 2009

 • Kosmetyki Avon

  Data:
  30 lipca 2009
  Dodał:
  Bartosz
  Dyskusja:
  1 komentarz
  Kategorie:
  Ciekawostki

  Kosmetyki Avon są obecne jedną z najbardziej popularnych i cenionych marek  kosmetyków na rynku polskim. Firma prowadzi sprzedaż swoich kosmetyków poprzez sieć konsultantek, które sprzedają produkty bezpośrednio w domu klienta. Jest to system, który zyskał dużo zwolenników, gdyż otwiera to drogę do niemal koleżeńskiej relacji ze sprzedawcą i zapewnia większy komfort zakupów. Dzięki sprzedaży bezpośredniej klient może bliżej poznać ofertę firmy i nie musi spędzać wielu godzin w drogerii, co dla wielu okazuje się być niebywałym udogodnieniem.

  Czytaj więcej »

 • Revitol Dermasis – łagodzi objawy łuszczycy

  Data:
  29 lipca 2009
  Dodał:
  admin
  Dyskusja:
  5 komentarzy
  Kategorie:
  Recenzje

  Łuszczyca jest przewlekłą chorobą skóry, charakteryzuje się występowaniem łuszczących się wykwitów. Schorzenie to dotyka aż 4% populacji, w związku z czym jest jedną z najczęściej występujących chorób dermatologicznych. Spowodowana jest wadami w działaniu systemu immunologicznego. Niestety, ciężko jest zniwelować objawy tego schorzenia. W poniższym artykule zaprezentuję Revitol Dermasis, krem kojący i łagodzący objawy łuszczycy.

  Czytaj więcej »

 • Jak wybrać odpowiedni krem na noc?

  Data:
  23 lipca 2009
  Dodał:
  Bartosz
  Dyskusja:
  1 komentarz
  Kategorie:
  Ciekawostki

  Regeneracja skóry po ciężkim, długim dniu w pracy może przynieść niesamowite efekty. Jak to zrobić? To proste! Używaj dobrego kremu na noc! Pracujesz długo, a Twoja skóra narażona jest na zmiany temperatur, nadmierne gorąco czy też zimno? Wszystko to może mieć niekorzystny wpływ na skórę twarzy. Zmarszczki, ciemne plamy i inne objawy przedwczesnego starzenia się, powodują iż tracisz pewność siebie i dobre samopoczucie. Stosując odpowiedni krem na noc możesz uniknąć tych wszystkich problemów. Pozostaje tylko pytanie: jak znaleźć odpowiedni krem na noc?

  Czytaj więcej »

 • Pielęgnacja skóry tłustej

  Data:
  22 lipca 2009
  Dodał:
  Bartosz
  Dyskusja:
  5 komentarzy
  Kategorie:
  Ciekawostki

  Problem przetłuszczającej się skóry dotyczy wielu z nas. Przetłuszczona skóra z pewnością nie jest przyjemnym zjawiskiem i skutecznie obniża pewność siebie u wielu kobiet. Czy przetłuszczająca się cera sprawia, że makijaż Ci spływa, samoocena spada, a Ty czujesz się okropnie ? Na Twoje szczęście istnieje kilka sposobów, aby poradzić sobie z przetłuszczoną skórą. Zastosuj je, a w krótkim czasie osiągniesz rewelacyjne efekty!

  Czytaj więcej »

 • Sucha skóra – domowe sposoby

  Data:
  15 lipca 2009
  Dodał:
  Bartosz
  Dyskusja:
  1 komentarz
  Kategorie:
  Ciekawostki

  Sucha skóra pojawia się wtedy, gdy spada produkcja łoju wytwarzanego przez gruczoły łojowe. Problem suchej skóry najczęściej pojawia się w okresie zimowym gdzie wilgotność powietrza jest niska. Sucha skóra najczęściej występuję na udach, ramionach, klatce piersiowej, brzuchu, policzkach i pod oczyma. Problem suchej skóry powoduje jej napięcie, co może prowadzić do zmian na skórze, a w ciężkich przypadkach nawet do pięknieć.
  Czytaj więcej »